.

.

MEHOFOTO двустранно снимка фонове дъска, боядисана серия сгъване на новороденото фото видео Студио фон подпори

MEHOFOTO двустранно снимка фонове дъска, боядисана серия сгъване на новороденото фото видео Студио фон подпори

Оценки на купувача:

BGN 92.00 -35 %
BGN 141.76
Брой продукти
В магазина

Demension : 1.5 X2m (5' x 6.5') и 1.5 X1.5m(5'X5') Содржини : двострано позадина, 1x за носење Апсорбира Светлина : Изработени од Памук, Полиестер за не рефлексивни својства Лесен Транспорт и Чување : Паѓаат лесно да се вклопат во (вклучени) торба Поддржува Портрет & Пејзаж Снимање Опции : Велкро монтажа циклуси во положба од двете страни за ориентација контрола, елиминирање на површина границите На Двострано Расклопна се Појави Надвор Позадина Панел овозможува вкупно флексибилност за вашиот студио локација и вашиот саканата позадина. Оваа памук полиестер е крајната портрет алатка, обезбедување на два боја и модел опции за повеќе изгледа во текот на истиот пука со само нервира тоа на другата страна. Рамката се појавува отворен во само секунди, што го постави неверојатно лесно. Тоа, исто така, огради лесно во својата првобитна форма и се лизга во вклучени патент за носење, кој е компактен и совршен за чување или на патување. Лесно да се качи на муслин со прикачување на лепенка циклуси на врвот или на страна да позадина стои, или едноставно клип тоа до врвот на светлината застане. Чекор вашиот студио портрети со најефикасен, разновиден позадина алатка во вашата камера торба.
·

Подробности

Размер (мм):
ZA-01 150x200cm, ZA-02 150x200cm, ZA-03 150x200cm, ZA-04 150x200cm, ZB-01 150x150cm, ZB-02 150x150cm, ZB-03 150x150cm, ZB-04 150x150cm
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Двустранен Фон
Тип:
Спрей За Боядисана
Стил:
Плътен Цвят
търговска марка:
MEHOFOTO
Материал:
Полиестер и Муселин

Те също купуват с този продукт