.

.

5x7ft винил леден сняг замъка на фон на снимка разчита снимка фон

5x7ft винил леден сняг замъка на фон на снимка разчита снимка фон

Оценки на купувача:

BGN 17.04
Брой продукти
В магазина

Тука се начини да се реши тоа : 1) го промовираме до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. 2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3) Водат и менгеме тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена, тоа, исто така, работи. Тука се начини да се реши тоа :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
3) Водат и менгеме тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена, тоа, исто така, работи.
Ширина : 5ft(150cm) Должина : 7 ft(210cm)
Забелешка : Неговата дебелина ќе биде скоро ист како и труд за списание.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да бидат обесени
на позадината поддршка.
Внимание : Ова е 5x7ft позадина. Материјалот што се користи е тенка винил.
Iis е 5x7ft позадина дека е лесна и нема џеб на нејзиниот врв.
Пакет Содржина : 1 x Фотографија Позадина
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Подробности

търговска марка:
ZGPAX
Материал:
Нетъкан текстил
Тип:
Спрей За Боядисана

Те също купуват с този продукт