.

.

HUAYI 5x7ft Customized Art Fabric Photography Backdrops коледа Photos For Studios Drop XT-4748

HUAYI 5x7ft Customized Art Fabric Photography Backdrops коледа Photos For Studios Drop XT-4748

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -37 %
BGN 32.00
Брой продукти
В магазина


~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Материјал
Уметноста Ткаенини : меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат

Големина на :
Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) да дојде во едно парче,без споеви
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.)
Сликата покажува различни големини она што ќе биде по печатени
Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно.

Подробности

Пакет:
ДА
Стил:
Деца
Номер На Модела:
CH
търговска марка:
ХУАЙИ
Материал:
художествена тъкан
Тип:
С щампи
is_customized:
Yes
Характеристики:
Светопоглощающий материал, не отразява светлина, без джобове
Материал:
художествена тъкан
Тип:
Дигитален Печат
Пакет:
Сгъваема

Те също купуват с този продукт