.

.

YFJEWE нередовни Crystal Чар гривни за жени сребърен цвят кристал сватба сватбени гривни, бижута сватба B169

YFJEWE нередовни Crystal Чар гривни за жени сребърен цвят кристал сватба сватбени гривни, бижута сватба B169

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -9 %
BGN 12.06
Брой продукти
В магазина

YFJEWE Нерегуларни Кристал Шарм Нараквици за Жените Сребрена Боја Кристал Булчински Ангажман Pulseras Свадба Накит B169
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост Број.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Дължина:
20.5cm
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
Тип Обков:
Лесен кука
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Номер На Модела:
модни декорации за рокли #B169
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Формамодел:
Растение
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Планински кристал
is_customized:
Yes
търговска марка:
YFJEWE
Тип На Метали:
Мед
Стил:
Класически
Функция:
украса
is_customized:
Yes
Дължина:
17CM+3.5CM
Стил:
Романтика

Те също купуват с този продукт