.

.

4-7 мм барок розово естествени сладководни перли 9 направления 7.5 Starriness гривна-bra345 на едро/на дребно безплатен кораб

4-7 мм барок розово естествени сладководни перли 9 направления 7.5 Starriness гривна-bra345 на едро/на дребно безплатен кораб

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -37 %
BGN 20.80
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 4-7mm БАРОК Розова Природните Слатководни Бисер 9 насоки 7.5" Starriness Бразлетна-bra345
Ова е хривнија тока
Опис : Работи : ПРОДАЖБА 4-7mm БАРОК Розова Природните Слатководни Бисер 9 насоки 7.5" Starriness Бразлетна-bra345 Должина/големина : 7.5 инчен /бисер 4-7mm Затворач : се Погледне слика Облик/ Боја : БАРОК / Розова S/N : bra345 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Подробности

търговска марка:
цинмос
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Пол:
Жени
Тип Обков:
Лесен кука
Стил:
Casual/Спортен
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Перлена Форма:
Барок
Тип Инсталация:
Няма
Формамодел:
Растение
Моторен Тип:
Усукана Сингапур Верига
Функция:
тракер настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
bra345
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
7.5
Размер:
4-6мм
Цвят:
Розов
Централен Камък:
перлата на
Вид На Материала:
сладководни перли
Гривни или китки, тип:
Гривни Звезда
Вид На Перли:
сладководни перли
Тип:
перлени бижута
Форма:
Барок

Те също купуват с този продукт