.

.

B103 пръстен, гривна, пръстени и гривни са приложени 12 бр. / лот безплатна доставка

B103 пръстен, гривна, пръстени и гривни са приложени 12 бр. / лот безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 31.00 -7 %
BGN 33.42
Брой продукти
В магазина


прстен хривнија прстени и нараквици во прилог :
Материјал : алуминиумски, nickle и да доведе слободни прстен и нараквица поврзани дизајн хривнија обемот 18 + 5cm нето тежина 12 грам индивидуални opp вреќа пакет Боја : злато и сребро бои како сликата ; ОЕМ други бои
N1002 Флуоресцентна боја ѓердан Caisheng Боја на Дијаманти неколку ѓердани за љубителите 6 PCS/МНОГУ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 33.89 /многу
6 пакети / многу
N1003 Нови пристигнување луксузни стакло праска срце Боја на Дијаманти скапоцен камен јака ѓердан за жените 6 PCS/МНОГУ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 33.59 /многу
6 пакети / многу
N1023 Претерани црна триаголници beaded метал ѓердан Жените Стил 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 28.55 /многу
6 пакети / многу
N1025 Нови Пристигнување Акрилик сет со дијаманти имитација ахат beaded синџир ѓердан слоновите 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот US$ 39.99 /многу
6 пакети / многу
N1013 Ѕвезди скроени, сјајна капки ѓердан метални плетенка 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 56.99 /многу
6 пакети / многу
N1019 Панк кортекс заковки венчиња, лента ѓердан хривнија мултифункционален 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 16.39 /многу
6 пакети / многу
N1015 Експлозија модели супер луксузни прекрасна тиркизна ѓердан, свадба Банкет essentials 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 69.99 /многу
6 пакети / многу
Ретро моден текстура кристал, луксузни банкет полн со дијамантски ѓердан шарени цвеќиња ѓердан 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 78.59 /многу
6 пакети / многу
10мм круг природни школка бисер монистра seashell бисер накит 38pcs / string природен производ накит додатоци US$ 13.69 /многу
38 парчиња / многу
DIY пердув накит црна пан-зелени пердуви selvage пердув здолниште и други прибор за облека 1pcs/многу бесплатен превозот САД$ 7.59 /пакет
DIY пердув рачно изработени уметност woolpack булчински Мода накит додатоци 10pcs/многу бесплатен превозот САД$ 5.99 /многу
10 пакети / многу
DIY пердув здолниште бела совет пилешко пердуви selvage крпа појас свадбена облека, додатоци 1pcs/многу бесплатен превозот САД$ 11.49 /пакет
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.

Подробности

Цвят на метала:
злато, сребро, месинг
Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
B102
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Цвят:
както е показано на фигура
Опаковка:
Чанти OPP, външна кутия за
Доставка:
безплатна въздушна поща стълб кит
Превъзходство:
Високо качество, заводска цена!
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
OEM / ODM:
Добре дошли
Материал:
Качеството на сплавта
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт