.

.

Безплатна доставка със сребърно покритие зелени нефриты гривна>>>>> > жените бижута Безплатна доставка

Безплатна доставка със сребърно покритие зелени нефриты гривна>>>>> > жените бижута Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -20 %
BGN 22.38
Брой продукти
В магазина


имајте на ум! Накит нема кутија
Обично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутија
ПРЕВОЗОТ
Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.
EMS : 5-12 работни денови.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови.
Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-35 работни денови.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.
БЕЛЕШКИ
Ние нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект и-мејл до нас. По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата. Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро. Ви благодариме!
.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Материал:
Камък
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Функция:
Напомняне Съобщения,Тракер Настроението
Номер На Модела:
ААА
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт