.

.

10шт старинни сребърни бижута слон Коприна въже жените Мъжки гривни гривни на едро на партията A-661

10шт старинни сребърни бижута слон Коприна въже жените Мъжки гривни гривни на едро на партията A-661

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -27 %
BGN 13.68
Брой продукти
В магазина


A-464 трговија на Големо Накит Многу 30pcs Пеперутка/Љубов/черепот/Шкорпија Мешани Нерѓосувачки челик Емајл Мода Прстени US$ 17.40 /многу
30 парчиња / многу
A-463 Бесплатен Превозот 10pcs трговија на Големо Мода Накит од не ' Рѓосувачки челик Емајл ја Менуваат бојата Расположение Прстени US$ 8.70 /многу
10 парчиња / многу
A-461 трговија на Големо Накит Многу 10pcs Гроздобер Сребро Микс Стил Природни Камења Ретро Прстени US$ 12.48 /многу
10 парчиња / многу
A-451 трговија на Големо Мода Накит 10pcs Голема Кубни Циркон Шарм Жените Ангажман Свадба Прстени US$ 17.40 /многу
10 парчиња / многу
A-457 Голема 10pcs Шарм Жените Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит Кубни Циркон Sapphire Rhinestones US$ 17.48 /многу
10 парчиња / многу
A-352 50pcs трговија на Големо Мода Накит од не ' Рѓосувачки челик Лак Сребрени Прстени Шарм Mens Женска Прстени Бесплатен Превозот САД$ 12.40 /многу
50 парчиња / многу
A-452 30pcs трговија на Големо Мода Накит Многу не ' Рѓосувачки челик Злато Позлатен Мажите Женска Лак Прстени US$ 11.20 /многу
30 парчиња / многу
A-347 Целосна чешка Rhinestones 10pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Шарм Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит US$ 22.40 /многу
20 парчиња / многу
Опис на Квалитетот : ААА+++ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Гроздобер Сребро Слон Свила Јаже Стил : Погледнете го слика Должина на обем : 17cm-21cm може да се прилагодува
Количина : 10 Pieces
Тип : Мода нараквици Внимание : мозок и ја врвката за околу рака на објектот се со комбинација на различни бои, ќе испратите објекти за вас по случаен избор.
ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Doreenfifi
Дължина:
20cm
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Стил:
Casual/Спортен
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Лента
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Пол:
Унисекс
Материал:
Старото сребро, Коприна въже
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
Гривни, Гривни
Цвят:
черен, сребрист
Форма:
слон
Пол:
Жени, Мъже
is_customized:
Yes
Моторен Тип:
5R веревочная верига
Дължина:
17cm-21cm can adjustable
Номер На Модела:
А-661

Те също купуват с този продукт