.

.

Модни жълти мъниста от естествен камък Чар гривни, гривни за жени през цялата мъниста Strand гривна мъжки бижута Pulseira Feminina

Модни жълти мъниста от естествен камък Чар гривни, гривни за жени през цялата мъниста Strand гривна мъжки бижута Pulseira Feminina

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -16 %
BGN 2.37
Брой продукти
В магазина


Тренди Жолта Природен Камен Монистра Шарм Нараквици & Накит за Жените Круг Beaded Влакно Пол Мажи Накит Pulseira Feminina Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни. 2) на Нашите производи поддршка на мало и на големо,пад на превозот. 3) на Нашите производи може да се прилагоди,ако имате некои идеи,ве молиме да ни каже. ние може да го прилагодите според вашето барање. Карактеристики : Моден дизајн, оваа убава стил Природен Камен Мушка Нараквици и сигурни да се донесе многу внимание за вас. Прилики За Подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, housewarming, birthday (роденден), патување. Спецификација : 1) Предмет Тип : Природен Камен Монистра Нараквици 2) Пол : Мажи/Жени 3) Стил : Fashion & Секојдневен 4) Дијаметар : 6 CM 5) Мушка ширина : 8 MM 6) Бразлетна должина : 20 CM 7) Бројот на Монистра : 23 8) Пакување : OPP пакување 9) Пакет се Вклучени : 1 x Хривнија

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Унисекс
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
търговска марка:
шшшд
Материал:
Камък
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
XHB047
Тип На Метали:
естествен камък
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма
Тип Обков:
еластичен
Цвят:
снимка
Състоянието На Продукта:
100% Чисто Нов
Методи На Продажба:
търговия на дребно, търговия на едро, дропшиппинг
експрес:
Поръчка > $ 150 безплатни експрес
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Пакет:
OPP пакет

Те също купуват с този продукт