.

.

Гривни от естествена кожа-популярните Близнаци е съзвездие, мъниста маншет маншет за жени, мъже бижута Коледен подарък

Гривни от естествена кожа-популярните Близнаци е съзвездие, мъниста маншет маншет за жени, мъже бижута Коледен подарък

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -35 %
BGN 4.61
Брой продукти
В магазина


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?
A : наредбата може да се испрати во рамките 1-3 дена. Времето за испорака потреби околу 12-35 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 3-5 работни дена од DHL/ ФЕДЕКС /UPS /EMS
П : Зошто Вашата Стока Е Многу Евтини, Квалитетот Е Загарантирана?
О : Затоа што ние имаме свои фабрика. контролата на квалитетот е многу строга, стоката директна продажба и на големо во онлајн. така нашиот квалитет и цена се многу добри
П : Сакам Да Нарачате Различни Стилови, Трговија На Големо Може Да Се Меша Заедно?
A : Да. сигурни дека Ќе може да се користи шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани. и место на цел заедно.
П : добив објектот се скршени, што треба да направам?
A : Секој пат кога ние пред превозот ќе ги провери иако ние пакување е добро. тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници. Во овој случај, ве молиме контактирајте со нас дозволете ми да знам колку количина во скршен. e-mail мене сакаш да ви ги даде вашите пари назад или испраќање на вашите роднини.
Нашата Предност :
1.Сите наши производи се директни фабрика снабдување со гарантиран квалитет.
2. Нашата фабрика е силен капацитет за производство ако ви треба голема количина ве молиме контактирајте не преку порака или E-mail. ние ќе се обезбеди добра цена за рефус количество
3.Нашите производи имаат многу боја можете да поставите избрани цел. Мешана боја или мешан стил со случаен избор.
Превозот :
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена
Се враќа :
1.Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. ако производот има каков било квалитет проблем,Ние ви нудиме целосна наплата.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
DK11505
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
търговска марка:
SHAOJIA
Вид На Гривни:
Копчета За Маншети
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Мъже
Формамодел:
Фигура
Материал:
Кожа
Дължина:
20.5CM
Функция:
Друго

Те също купуват с този продукт