.

.

10 мм 20 см цвят на кристалите бормашина мотоциклет biker от неръждаема стомана Гривна розово лилаво велосипедна верига романтични гривни Masculina

10 мм 20 см цвят на кристалите бормашина мотоциклет biker от неръждаема стомана Гривна розово лилаво велосипедна верига романтични гривни Masculina

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -6 %
BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


Материјал : Титаниум Челик
Нараквици Големина : x 20cm 10мм
Пакетот Вклучува : 1pc Нараквици како подолу на сликата во една OPP мало polybag.
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
DHL : 5-15 дена
ЕМС : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.

Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Номер На Модела:
HTcolor21
Формамодел:
Геометрична
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Инсталация:
Няма
Тип На Метали:
Титан, Неръждаема Стомана
търговска марка:
Qmzchentrendy
Пол:
Мъже
Стил:
Пънк
Функция:
Титанов Гривни
Материал:
Титан

Те също купуват с този продукт