.

.

Красива Имитация На Кристал Сребърен Цвят Мода Син Чар Гривни За Жени На Партията Най-Добрите Бижута Безплатен Подарък Кутия D0052

Красива Имитация На Кристал Сребърен Цвят Мода Син Чар Гривни За Жени На Партията Най-Добрите Бижута Безплатен Подарък Кутия D0052

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -33 %
BGN 22.38
Брой продукти
В магазина


1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете. 2 : Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана. 2 : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. 3 : купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Ali Express порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на изговарање, Ви Благодариме за шопинг во jewelry118 на Ali Express. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.
Нарачките обично брод во рок од 1-2 дена за исплата од понеделник до сабота, нормално трае 15-60 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење. Превозот метод ние обично се користат. 1 : 0 - 4.99 ДОЛАРИ, Ние ќе брод за вас преку Економија Превозот; 2 : 5 - 199.99 ДОЛАРИ, Ние ќе брод за вас преку e Packet или Регистрирани Парцела; 3 : 200 или Повеќе, Ние ќе брод за вас преку Експрес Испорака, 3 - 7 работни денови. Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. на нас ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
търговска марка:
Сребърен война
Материал:
Полускъпоценни камъни
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
D0052
Съвместимост:
Модерен
Функция:
Модни модели
материал камък:
Изкуствен Сапфир
Основният Цвят На Камъка:
Сини
Държава производител:
Хонг конг
Тегло:
14.6g
Тип На Метали:
посеребренное покритие

Те също купуват с този продукт