.

.

VAROLE Double Line Big Ball маншет гривна Гривна за жени Manchette златист цвят гривни от неръждаема стомана метална гривна Pulseiras

VAROLE Double Line Big Ball маншет гривна Гривна за жени Manchette златист цвят гривни от неръждаема стомана метална гривна Pulseiras

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -20 %
BGN 30.08
Брой продукти
В магазина


Можеби, исто така, како Бренд : VAROLE
Тип : Ткаенината Нараквици&Алки Жени
Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик Материјал
Позлата : 18 K златна боја (Не е лесно да исчезнат )
Трговија на големо Попуст : До 5pcs/стил на 50% попуст, како оригинална цена Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот Кога ќе се прими плаќањето.Ние ќе испорака на сите производи од вашата нарачка во рок од 3 дена. Сите стоки во нашата продавница е бесплатен за превозот од Ali Express Стандард Shippingl. Ако сакате да достави итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл. Враќање&Exchange 1.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% гаранција за квалитет.Ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објект за нас за враќање на парите или замена. 2.Пред да се испрати назад предмети,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси по добивањето на вашиот вратени предмети. Повратни информации : Нашиот успех зависи од нашите клиенти задоволство. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Но, ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да замине негативен фидбек.Ние веруваме дека секогаш постои решение и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Немојте да се грижите за тоа. Дополнителни прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Подробности

Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
051
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Няма
търговска марка:
Варол
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
покритие:
Злато-цвят
Материал:
Метални
Тип На Метали:
неръждаема стомана
тип гривна:
Гривни-Маншети И Гривни Женски
Размер На Диаметъра На:
снимка
Случай:
Подарък, Парти,Пазаруване,Работа, Запознанства
Форма:
Двойна линия голяма топка
Цвят на метала:
Златист цвят(не е толкова лесно да избледняват )
Is_Customized:
Yes
Търговия На Едро Отстъпка:
До 5шт / стил отстъпка от 50% като първоначалната цена

Те също купуват с този продукт