.

.

нови 20pcs смесени проекти акрилни мъниста дамски модни гривни

нови 20pcs смесени проекти акрилни мъниста дамски модни гривни

Оценки на купувача:

BGN 17.58
Брой продукти
В магазина


Опис :
нови 20pcs мешани дизајни Акрилик Монистра женска мода накит бесплатен превозот
Материјал : Акрилик
Сите Нови и opp пакување
Прилагодлива големина
Пакет :
Сите предмети ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во хартиена кутија или плик чанти
Спецификации :
Ако имате посебни инструкции за својата цел како на вашите барања и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Плаќање :
1. ние прифаќаме Стр ay Pal или банкарски трансфер (Ако ви треба нашата банка детали, ве молиме порака нас)
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја.
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат користејќи Кина Пост Или повеќе погодна за вашиот начин на транспорт и тоа ќе биде испратена во 1-2 работни дена од добивањето на плаќање.
Нормално : 15-25 дена да пристигне до дестинацијата. (Русија, Шпанија, Италија, Јужна Америка може да биде подолго)
Special : 30-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, посебно времето, царинење, и оддалечените области.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 30 ДЕН се ВРАТИ за оваа точка .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не прифаќаме никакви предмети за штета по употребата.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку e Bay центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.*
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, за да, на пример, стока не се примени предмети не се задоволни, количината не е точен, производот е неисправен, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да се реши за вас, ви благодариме за вашето разбирање и помош.

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Гривни:
Гривни
Диаметър на:
6 см
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Акрил
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
091
Тип На Метали:
Няма

Те също купуват с този продукт