.

.

17 см сърцето деца гривни Baby Girl бижута златна гривна Гривна Bebe Pulsera Bracelete Bracciali Bambini дете гривна BR28D

17 см сърцето деца гривни Baby Girl бижута златна гривна Гривна Bebe Pulsera Bracelete Bracciali Bambini дете гривна BR28D

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -25 %
BGN 9.39
Брой продукти
В магазина


Карактеристики На Производот :
*Хривнија Должина : 17cm (6.69 инчи)
*Метал : вистински злато позлатен бакар
*18k вистински злато позлата од 3 слоеви
*Олово, Никел Слободни, Antiallergic да кожи
*Погоден за : Девојки, Бебе девојки, Деца на неколку месеци неколку години; жени.
*Повод : Подарок, Роденден, Забава, Училиште, Крштевки, Божиќ подарок.

Модел 1 : МОЕТО БЕБЕ

Модел 2 : МОЈАТА ЉУБОВ
bracelete bebe pulseira armbanden
+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби :
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
1). Плаќање : со Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Boleto, Webmoney, Western Union, TT.
2). Колку долго за да испратите цел : Цел ќе бидат испратени во рок од три до пет дена откако ќе се направи исплата.
3). Општи време на испорака : 10-60 дена. Ве молиме да го прочитате на следниот графикон за испорака детали.
4). Пакет : Секоја од нив има посебен пакет (запечатени торба / свила кеса). Надворешното пакување е плик или кутија.
5). Декларација : Цел ќе биде прогласен како ПОДАРОК со ниска вредност. Можете да избегне данок или да му платат помалку данок .
6). Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти. Оваа услуга е Бесплатна .
Ако имате други посебни барања, оставете порака за да нè на вашата нарачка страница.
7). Политика на враќање : Купувачот корист ќе бидат заштитени според купувачот Купување Заштита.
8). Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги.
Одржување Совети :
Добро одржување може да се задржи вашата накит предмети во добри услови, така што вашиот накит може да се користат подолго време.
1). Тоа е подобро да се избегне триење при преземањето на напорна работа.
2). Тоа е подобро да се избегне носење кога капење или пиење.
3). Тоа е подобро да се избегне носење, кога ќе се спие.
4). Тоа е подобро да се избегне носење кога сте тешки потење.
5). Тоа е подобро да се избегне допирање на козметика или корозивни директно.
6). Тоа е подобро користете мек материјал за чистење или избрише вашиот накит.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Обков:
Омар
търговска марка:
Бесарт
Формамодел:
Сърце
Дължина:
17cm
Стил:
Модерен
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Материал:
Метални
Тип Инсталация:
Няма
Пол:
Момичета
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
МЕТАЛЕН МАТЕРИАЛ:
Позлатени мед гривна 18 карата
Бразалетес пульсерас, скъпа.:
Bracciali bambina pulseira bijuteria
допълнителна услуга:
Директен доставка (безплатно)
Безплатна доставка на турските бижута:
pulseira de meninas braceletes bijuteria
Бейб nino pulsera de oro:
bambini bracciale in oro
браччиалетто бамбино Браччиали:
bracciale donne bracelete
pulsera para ninas babygirl бижута:
pulseira para o bebe бебешки украса за момичета
Номер На Модела:
3 / BR28D
сигурността на метал:
Не съдържа олово и никел, Противоаллергичен за кожата.

Те също купуват с този продукт