.

.

Цветен Кристал Търговия На Едро Кристал И Античния Сплав Сребро Гривни, Мода Гривна Бижута

Цветен Кристал Търговия На Едро Кристал И Античния Сплав Сребро Гривни, Мода Гривна Бижута

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -13 %
BGN 28.78
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Антички сребрен алуминиум & кристално мушка
Должина : околу 20+5cm
MOQ : 12pcs=1 многу
Боја : изгледот на овој производ
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Промоција!! 1.0 MM 200 M Копче Јажиња Жици, Кабли Стрингови DIY Накит Наоди/Фитинзи US$ 3.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Пол:
влюбен
търговска марка:
Звездна Песен
Тип Инсталация:
Циганин Обстановка
Материал:
Crystal
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Дължина:
18cm
Тип Обков:
Омар
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Дължина:
20+5cm
Номер На Модела:
ретро сребърна гривна 07

Те също купуват с този продукт