.

.

24шт прозрачен гумен кабел сребърен цвят щик гривни Закопчалката #23488

24шт прозрачен гумен кабел сребърен цвят щик гривни Закопчалката 23488

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -8 %
BGN 20.74
Брой продукти
В магазина


МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : нараквица околу 20cm долго и мозок дебелина 3мм
КОЛИЧИНА : 24 PCS
БОЈА : ЈАСНО
МАТЕРИЈАЛ : гума кабелот/нерѓосувачки челик затворач
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и и кредитна картичка.
.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Метални
Тип Обков:
Магнит
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Моторен Тип:
гумен кабел
Дължина:
varies
Брой гривни:
24шт
Цената за доставка на гривна:
Безплатно
срок на доставка гривна:
10-35дней
Услугата доставка на гривни:
въздушна поща
състав на гривна:
на разположение веднага
номер на модела на гривна:
#23488
Материал:
Сплав
Дължина:
20cm

Те също купуват с този продукт