.

.

20 мм огромен и тежък мъжки момче колоездач 18 злато, сребро полиране верига мотор колоездач гривна 316L неръждаема стомана Гривна Чар нов подарък

20 мм огромен и тежък мъжки момче колоездач 18 злато, сребро полиране верига мотор колоездач гривна 316L неръждаема стомана Гривна Чар нов подарък

Оценки на купувача:

BGN 32.00 -31 %
BGN 46.22
Брой продукти
В магазина

Сребро Полирање Синџир Мотор Хривнија 316 L не ' Рѓосувачки Челик Закачам
Точка Бр. B023
Состојба
100% Сосема Нов
Квалитет
ААА+++
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина
199 g прибл.
Големина 22 cm * 2 см
Стил Полирање Синџир Мотор Хривнија
Време на испорака
Ве молиме однесуваат на превозот политика за време на испорака
Превозот услови
DHL, UPS-от, Fedex, EMS, Кина Пост,Хонг Конг Пост ,итн
Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail.
Превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена по вашата исплата,бесплатен превозот преку кина пост воздух mail.
Политика На Враќање
Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена. Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ни даде можност да ги поправите грешките.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Пол:
Мъже
търговска марка:
Боярд
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
22cm
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
is_customized:
Yes
Дължина:
22 cm
Номер На Модела:
B023

Те също купуват с този продукт