.

.

B104 дами гривна гривна добър гривна гривна бижута нова

B104 дами гривна гривна добър гривна гривна бижута нова

Оценки на купувача:

BGN 7.52
Брой продукти
В магазина


дами алка хривнија убаво алки хривнија накит нови :
Материјал : алуминиум, никел и олово слободни најнов дизајн, добар квалитет на располагање боја е крем, црна и бела боја; Слики се крем и црна боја надворешна ширина 7.8 cm, закачам ширина, закачам ширина 1.8 cm нето тежина 48 грам / парче индивидуални opp вреќа пакет Боја : крем, црно и бело; Слики во крем и црна боја ОЕМ други бои
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат
** Над НАС$ 300.00 Добие 5% Попуст , надградба на нашата ЗЛАТНА ВИП купувачот, уживаат повеќе попуст следниот пат
** Над НАС$ 500.00 се Добие 8% Попуст , надградба на нашите ПЛАТИНУМ ВИП КУПУВАЧОТ, уживајте во повеќето попуст следниот пат
Пакет
** Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот
** Бесплатен превозот : сите добра се бесплатни од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, тоа ќе биде потребно околу 8 - 30 дена за да стигне до вас;
** Специјален попуст за испорака : од DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPS-от и слично, тоа ќе потрае aroud 3 - 8 дена за да стигне до вас
** Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" и ниска вредност ќе биде прогласен, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
** Ние нудиме бесплатен 5 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Подробности

Основният Цвят На Камъка:
Бял, Черен
Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
B104
Материал:
Сплав
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Лицето
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Цвят:
както е показано на фигура
Опаковка:
Чанти OPP, външна кутия за
Доставка:
безплатна въздушна поща стълб кит
Превъзходство:
Високо качество, заводска цена!
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
OEM / ODM:
Добре дошли
Материал:
Качеството на сплавта
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт