.

.

H-IPB019 5 бр. / лот перлени мъниста злато покритие Аллах висулка Ислямски мюсюлманска броеница 33 beads Tabih

H-IPB019 5 бр. / лот перлени мъниста злато покритие Аллах висулка Ислямски мюсюлманска броеница 33 beads Tabih

Оценки на купувача:

BGN 56.00
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Bling Накит
Спецификација :
Точка Бр. IPB02
Материјал : 8 MM PERL,24 K ЗЛАТО АЛЛАХ
Големина : за 15inch (може да го прилагодите за вас)
Боја : БЕЛА И BURGANDY
Количина : 5 компјутери
Топла Продажба Нараквици
Shippment
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4. Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Нормално разликите во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
МУДУЛЛА
Перлена Форма:
Идеално Кръгла
Дължина:
18cm
Тип Обков:
Чрез шнурове
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Вид На Перли:
Имитация-перла
Формамодел:
Растение
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
перлата на
Функция:
Тракер Периоди
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Гривни:
Гривни Шарма

Те също купуват с този продукт