.

.

Жълт златист цвят детски гривни истинско злато-цвят 3 мм обрат гривна-верига за детето модни аксесоари, подаръци за момичета Pulsera

Жълт златист цвят детски гривни истинско злато-цвят 3 мм обрат гривна-верига за детето модни аксесоари, подаръци за момичета Pulsera

Оценки на купувача:

BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Бренд Име : Charmhouse
Материјал : Жолто Злато Позлатен
Состојба : 100% Б ранд Нови
Еколошки Стандарди : Европа & Никел, Олово, Кадмиум Слободни
Облечен Повод : Свадба, Забава, Работа, Годишнина
Пол : Жени,Девојки,Деца
Големина на Бразлетна : 6 Инчен
Подароци за : Нова Година,Денот на Вљубените,Ден на Мајката,Роденден Ден,Свадба
Боја нема да исчезнат!
Капка Превозот И Испорака Услови
1> Ние ќе не вклучуваат фактурата во пакет или надвор од пакетот за било какви информации;
2> Ние ја имаме објекти во парк, сите објекти ќе биде предаден во рок од 48 часа;
3> Цел value >150 $, ние ќе ги искористиме на курирската служба dhl/ EMS слободни;
4> не мин цел
Политика На Враќање& 100% Гаранција
Charm House е накит снабдувач секогаш снабдување со висок квалитет мода накит на светот.
Ние обезбеди 15 дена се врати услуга за проблеми со квалитетот.
Ние ќе ги провери предмети пред превозот, ако стварта е оштетена за време на транзит, или ако најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или враќање на плаќање;

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
Тип На Метали:
медна сплав
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Обков:
Лесен кука
is_customized:
Yes
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
Няма
Материал:
Метални
Тип Инсталация:
Няма
Пол:
Момичета
търговска марка:
charmhouse
Място на произход на стоките:
Гуан Дон, Китай (континентален)
Тип На Метали:
Жълто Позлатените Покритие
Носенето На Каквато И Да Е Причина:
Сватба / Парти / Юбилей / Работа
Ширина:
3мм
Размер на гривната:
6 инча

Те също купуват с този продукт