.

.

Новият титуляр на батерията Super Cam Стоматологичен 5 ПЕНСА M-89 за Интраорална камера EASY GO

Новият титуляр на батерията Super Cam Стоматологичен 5 ПЕНСА M-89 за Интраорална камера EASY GO

Оценки на купувача:

BGN 91.00 -5 %
BGN 96.00
Брой продукти
В магазина

Бренд Име : Супер Камери Модел : M-89 М-568 Батеријата Држачот за Интраорална Камера Лесно оди/EZGO
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас
OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина !

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Размер:
Small
Номер На Модела:
CF-EASY GO
търговска марка:
ДЕАСИН
Съставка:
PVC
НЕТНО ТЕГЛО:
0,6 кг
Използването на:
Професионална стоматология
Състояние:
НОВО
Време На Използване На:
Не е за еднократна употреба
Приложение:
Зубоврачебный Район На Разпространение
Търговска Марка:
D
Пакет:
картонена кутия

Те също купуват с този продукт