.

.

Зубоврачебный мултифункционален четец на рентгеновата филм зубоврачебный читател на рентгеновата филм CF-169

Зубоврачебный мултифункционален четец на рентгеновата филм зубоврачебный читател на рентгеновата филм CF-169

Оценки на купувача:

BGN 587.00 -5 %
BGN 617.58
Брой продукти
В магазина


Карактеристики Модел : M-169+СП-687
1,5-инчен екран со интраорална камера и X-ray филм читателот комбинира еден.
2, висока резолуција, висока чувствителност висока осветленост, висока квалитет.
3, изградена-во текот-напон и обратно. напон за заштита на коло
4, лесни лесно да се работи,
5, машината вграден-на мемориска картичка може да собере 500 слики, слики можат трајно да се зачувуваат на SD-картичката.
6, мултифункционален машини, X-ray слики за поддршка на сликата и интраорална камера слики, префрлете се во секое време.
7,5 инчен LCD екран, веднаш да ја прилагодите јасноста на боите, контрастот, боја и така натаму.
8, може да се прошири на безжични способности.
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас
OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина !
.

Подробности

Цвят:
Кабелен, безжичен
Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Номер На Модела:
Кф-169
Размер:
Small
търговска марка:
ДЕАСИН
Съставка:
PVC
НЕТНО ТЕГЛО:
2 кг
Използването на:
Професионална стоматология
Състояние:
НОВО
Време На Използване На:
Не е за еднократна употреба
Приложение:
Зубоврачебный Район На Разпространение
Търговска Марка:
D
Пакет:
картонена кутия

Те също купуват с този продукт