.

.

1 комплект Smart LED Light избелване на зъби зъбни гел белина здравето на зъбите избършете пероксид перорален гел комплект

1 комплект Smart LED Light избелване на зъби зъбни гел белина здравето на зъбите избършете пероксид перорален гел комплект

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -15 %
BGN 12.99
Брой продукти
В магазина


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
100% Сосема Нов и висок квалитет
Тип : Третмани За Избелување
Answer : ___________________________ Note : Smart LED Белење на Заби Уред има 3 USB порти за користење,еден за Android телефон ,еден за Iphoe IOS,друг е за компјутер.Тоа е навистина лесен за користење и преносни.НОВ ДИЗАЈН,ШТО ГО ЗАСЛУЖУВААТ ТОА
Белење На Гел Состојки
Лекот Пероксид , Carbomer, Si O2,WDJ-38 , Glycerinum, Калиум Sorbate ,Ксилитол ,Deionized Вода, итн.
Употреба :
1.Ве молиме исплакнете послужавник пред да ги користите, а потоа ги користат забите ги да се исушат на забите.
2.Погледне во огледало на задната страна на власта пак, споредувајќи ги вашите заби со сенка водич хартија, и снимање на која фаза се наоѓате.
3.Пресврт заби белење на пенкало, додека гел текови за да се четка. Се применуваат заби белење на гел еднакво на забите (дебелина околу 1mm)
Избегнувајте примена на заби белење на гел директно на вашиот заболување или во внатрешноста на вашите усни!
4.Поврзани smart белење на заби уред со моќ пак, се стави на отворот во вашата уста и се чувствува добро кога на светло е вклучено. Земете длабоки вдишувања во текот на лекувањето за да се намали производството на плунка. (Прекумерна количина на плунка ќе се разредува гел е концентрација.)
5.Земете отворот по 16 минути. Исплакнете ги вашите заби со топла вода и да се споредат заби со сенка водич хартија повторно да се види како многу нијанси ќе се подобри.
6.Smart заби белење на уредот може да се стави директно во топла вода или мијат со млаз вода. По чистење, стави го на ладно и суво место за следниот пат.
Пакет :
1* Smart белење на заби уред
2*3ml белење на заби пен
10*на Забите се избрише
'
'

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Номер На Модела:
Led избелване на зъбите
търговска марка:
посейда
Размер:
Moderate
Съставка:
Интелигентно устройство за избелване на зъбите+3 мл избелваща писалка за зъби+избърсване на зъбите
НЕТНО ТЕГЛО:
70 грама

Те също купуват с този продукт