.

.

5шт стоматологичен стол въздушен замък клапан баланс лост въздушен замък преминете въздушна спирачка вентили месинг клапан аксесоари с високо качество SL1245

5шт стоматологичен стол въздушен замък клапан баланс лост въздушен замък преминете въздушна спирачка вентили месинг клапан аксесоари с високо качество SL1245

Оценки на купувача:

BGN 122.00 -5 %
BGN 127.98
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
Спецификации :
3 mm конектор
Answer : ___________________________ Note :
Пакет Листата :
.com acceptes кредитна картичка, E-паричникот и offline банкарски трансфер. Начини на плаќање се разликуваат од земја до земја, ве молиме видете ја HELPpage за повеќе детали.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Сите предмети ќе бидат испратени на адресата која ја остави на нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Адреса со"П О Кутија" не accepatble.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Пакетот ќе бидат означени како подарок или примерок за лична употреба со мала вредност, па you don't треба да се грижите за сопствени или даночни прашања.Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел.
8. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае по должината на времето за испорака.s o ние треба вашата разбирање за време на испорака :
Сепак , ако сакате повеќе брза испорака можете да платите на објекти со EMS, UPS-от/ФЕДЕКС и JILLION Курир.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
НЕТНО ТЕГЛО:
35г
търговска марка:
скайлундент
Съставка:
Метални
Номер На Модела:
SL1245
Размер:
Small
НЕТНО ТЕГЛО:
1

Те също купуват с този продукт