.

.

2 Бр Двоен Грижи Чист Лош Дъх Стъргало Дръжка Орален Мек Език За Пречистване На Четка

2 Бр Двоен Грижи Чист Лош Дъх Стъргало Дръжка Орален Мек Език За Пречистване На Четка

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -25 %
BGN 2.66
Брой продукти
В магазина


Опис : Карактеристики : Животната средина и издржливи Може да се чистат јазик бактерии ефикасно Пошироката дизајн може да се чистат повеќе лесно да се Отстрани лош здив од бактерии ефикасно Посебно не се лизга дизајн, повеќе одговара со вашите прсти и контролирање Спецификација : Материјал : ПП Боја : Бела + Блу / Бела + Зелена Големина : 17.5 x 3.5 cm / 6.89 x 1.38" Тежина : 30 g Количина : 1 Кутија / 2 Парчиња Забелешка :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакување 2 x Јазик Почиста

Подробности

Тип Елемент:
Четка за зъби
Брой:
1 Кутия / 2 Бр.
търговска марка:
дуай
Възрастова Група:
Възрастни
Материал:
PP
Номер На Модела:
TD0020
Размер:
17.5 x 3.5cm / 6.89 x 1.38

Те също купуват с този продукт