.

.

Picasso fountain pen ps-81 ps-81 10k gold fountain pens blue golden silver black Pimio Waltz of the Flowers

Picasso fountain pen ps-81 ps-81 10k gold fountain pens blue golden silver black Pimio Waltz of the Flowers

Оценки на купувача:

BGN 293.00 -16 %
BGN 348.80
Брой продукти
В магазина

Ова е експресионистички работи,рака точка од игла позлата боја технологија, издржливи се изедначи со пишување. Користи 10 K злато nib рака-направена.Продадени се вистински контра обезбедување на квалитет. Површината скулптурата "Валцер на Цвеќиња",дизајнери на сликите и пенкало дизајн интеграција.
*ИМАЈТЕ на ум : еден очи и две свеќи nib дизајн, производителот ќе случаен производство, не може да биде одредено.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Време на испорака : ( единица : денови)
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Тип:
писалка
Материал Пера:
Злато
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Точка Запис:
0,5 мм
Номер На Модела:
ps-81
търговска марка:
Пимио
Материал:
Метални
Специално Прилагането:
пиша
Опаковка:
Подарък кутия
Материал на върха на писалка:
Злато

Те също купуват с този продукт