.

.

Wing sung yongsheng 613-1 алуминиево покритие е подобрена, иридий писалка грешка при четене на писалка непоправими фонтан

Wing sung yongsheng 613-1 алуминиево покритие е подобрена, иридий писалка грешка при четене на писалка непоправими фонтан

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -15 %
BGN 27.18
Брой продукти
В магазина


Производство во 19 90 's класичен стил , одличен квалитет, материјалот е многу солидна,многу добро сочувани.тоа е ретка колектор и пишување прибор.
Постојат две верзии, вертикални ленти капа и Проверени капа , ве молиме да обрнете внимание за да ги изберете.
Answer : ___________________________ Note :
Ова е нова и неискористени инвентар производи, но бидејќи долго време, во зачувувањето на пластични дел имаат некои знак на абење, тоа не е толку светла како ново фабрички производи мазна, повеќе има вкус на историјата, ако се ум, ве молиме да не купи.

Подробности

Тип:
писалка
Опаковка:
Свободен
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Материал Пера:
Ираурита
Номер На Модела:
613-1
Точка Запис:
0,5 мм
Специално Прилагането:
пиша
Материал на върха на писалка:
Злато

Те също купуват с този продукт