.

.

Pimio Пикасо писалка Маите ps-80 мода ежедневни tianyun писалки 10 K златно перо безплатна доставка

Pimio Пикасо писалка Маите ps-80 мода ежедневни tianyun писалки 10 K златно перо безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 134.00 -16 %
BGN 159.98
Брой продукти
В магазина


Бренд : Pimio
Modle Пикасо серија PS-81
Должина : 138mm
Дијаметар : 13mm
Тежина : 30g
За да го заклучите држачот е чист бакар, плус смола боја, спречување на оксидација, не е лесно да се носат и солза.
10k злато позлатен nib, и рачно полирање, опремени со мастило апсорпција, ви донесе благородна и удобен пишување искуство.

Подробности

Тип:
писалка
Точка Запис:
0,7 мм
Материал Пера:
Злато
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Номер На Модела:
PS-80
Материал:
Метални
Специално Прилагането:
пиша
Опаковка:
Подарък кутия
Материал на върха на писалка:
Злато

Те също купуват с този продукт