.

.

XL20109 Выгравируйте модел с лаковой покритие метална химикалка химикалка и роликовая дръжка за покритие розово злато

XL20109 Выгравируйте модел с лаковой покритие метална химикалка химикалка и роликовая дръжка за покритие розово злато

Оценки на купувача:

BGN 590.00 -0 %
BGN 590.40
Брой продукти
В магазина


Име на производ : Метал пенкало (Pls ни кажете можете да изберете топката пенкало или ролер пенкало)
Топката пенкало : Пресврт Ролер пенкало : Push
Пенкало големина : топката пенкало : 14*1.25 cm, ролер пенкало : 13.8*1.25
Пенкало тежина : топката пенкало : 40.3 g, ролер пенкало : 46.3 g
Боја : бела+розово злато, црна+розово злато
Може да направите за вашето лого.
Материјал : Метал
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY / Кредитна Картичка И ВИЗА .Т/T,Western Union. ќе испрати merchandises веднаш штом ќе може да. Ако имате било какви прашања,pls-маил до нас.
Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предавање
EMS е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ.
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за allfurther такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .

Подробности

Цвят На Мастилото:
Черен, Син
Цвят:
Бяла писалка топчета, черна дръжка топчета, черна дръжка за валяк, бяла дръжка за валяк
Тип:
Химикалка Химикалка
Материал:
Метални
Выдвиженческий Тип Писалка:
Писалка С Логото На
Воспользуйся:
Рекламна Химикалка
Намалява Или Не:
No
Точка Запис:
0,7 мм
Иновация:
No
Номер На Модела:
XL20109
Тип:
дръжка
Еко-Содружественный:
ДА
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт