.

.

Оригинален герой 1078 перьевая дръжка от висок клас подарък Орел дръжка бизнес мъже студентите калиграфия черен безплатна доставка

Оригинален герой 1078 перьевая дръжка от висок клас подарък Орел дръжка бизнес мъже студентите калиграфия черен безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -17 %
BGN 28.78
Брой продукти
В магазина


Бренд : Херој
Модел : 1078
Напишете дебелина : Обични nib : 0.5 mm Уметник nib : 0.8 mm Материјал : Делови, пен носителот, шапка, капа со челик Површина третман : пенкало тело метал печење боја, делови хром позлатен
Бидејќи подарок кутија се многу тешки (за 300g), треба висок товар, со цел да ја зачувате вашата шопинг цена, можете да изберете дали треба подарок кутија.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Време на испорака : ( единица : денови)
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Подробности

Размер На Писалка:
с подарък предавателна кутия, без луксозни кутии
Тип:
писалка
Опаковка:
Комплект
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Материал Пера:
Ираурита
Точка Запис:
0,5 мм
Материал на върха на писалка:
Други Метали
Специално Прилагането:
пиша
Номер На Модела:
1078

Те също купуват с този продукт