.

.

MKP2500-122B-C 2500W чиста синусоидална инвертор 12 220 инвертор 12v, автомобилен инвертор 12v 220v инверторен дизайн със зарядно устройство

MKP2500-122B-C 2500W чиста синусоидална инвертор 12 220 инвертор 12v, автомобилен инвертор 12v 220v инверторен дизайн със зарядно устройство

Оценки на купувача:

BGN 664.00 -5 %
BGN 698.54
Брой продукти
В магазина


Бојата не е како на сликата тоа е случаен боја.
Се внимание, ве молиме :
Pleae leave messages за приклучок стил ви треба кога ставање ред.(Фото е подобро)
Или ќе организира универзален приклучок за вас како што е подолу. Треба повеќе трошоци за s ome посебен стил.
Време на испорака : 1-4days со универзален приклучок.5-10days со потребниот штекер.
И ве молиме да проверите на моќ/Hz/volts во објектот специфики.
Чиста синусна бран модели ќе бидат монтирани црвено комплет .Ве молиме да се забележи.
Опис На Производот
модел
MKP-2500 W-В
Номинална Моќност
2500 W
Врв Моќ
5000 W
Влезен Напон
12 VDC/24 VDC/48 VDC
AC Напон
110 VAC/220 VAC
USB Излез
5 V 1А
Фреквенција
50/60 HZ0.5
Бран Форма
Чиста Синусен Облик
Услужни Почеток
Yes
Заштита На Функција
Лилјак.Нисконапонски Аларм&Затвори,во Текот Температура,во Текот на Напон,Краток Спој,Revers Поларитетот
На Осигурач
Вграден-во
Инверторот Големина(L*W*H)
510*216*163mm
Бруто Тежина
9.1 КИЛОГРАМИ
Пакет Големина
410*290*240mm
Количина/Цтн
1 PCS
Тежина На Пакет
9.1 КИЛОГРАМИ
Пакет Тип
Боја Кутија
Гаранција
1 Година
полнење дел
полнење дел
AC излезен напон
110v
220v
AC излезна моќност
50 Hz/60 Hz
50 Hz/60 Hz
AC излез на работа напон
85 V-130 V
170 V-250 V
Струја на полнење
12 V/5-20 A
24 V/5-10 A
48 V/5 A
Постојана полнење напон
14.4 v
288v
57.6 v
Плови полнење напон
13.6 v
27.2 v
54.4 v
Време на инверторот swutching на градот моќ
9 MS Автоматско префрлување
Време на град моќ префрлување на инверторот
9 MS Автоматско префрлување
Пред
Факултативна/default град моќ приоритет Апликации
Пакување & Испорака
Ние обично го користите подолу бизнис експрес да достави примероци или мала количина на налози.Тоа трае 3-7 работни дена во целина. Или може да го користите express ви се потребни.
Ве молиме да не информирате ако имате изразат сметка, или добро се организираме на пратката.
Нашите Услуги Прилагодено Дизајн на Производот OEM/ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена. Компанијата Информации
Производител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing - светски познатата град за ниско-напонски електрични апарати.

Подробности

Номер На Модела:
MKP2500-122B-C
is_customized:
Yes
Тип:
Инвертори ac и dc
Тип Изход:
Единична стая
Изходен Ток:
10.45 а
Изходна Честота:
Макс.=95%;средно повече от 90%
Входно Напрежение:
±10%
Изходно Напрежение:
220 vac
Изходна Мощност:
401-600КВТ
Размер:
510*216*163mm
Тегло:
10.5kg
търговска марка:
makerele
Номинална мощност:
2500Вт
Максималната мощност:
5000W(1s)
USB изход:
5V 500мА
Формата На Вълната На Изход:
чиста вълна синусоидальная
Зарядно устройство или не:
със зарядно устройство
Охлаждане:
Фен
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Тип:
извън окото

Те също купуват с този продукт