.

.

европейският човек hoody Батман и Робин целувка печат hoody любовник двойка карикатура 3d изпотяване ежедневни oullover top

европейският човек hoody Батман и Робин целувка печат hoody любовник двойка карикатура 3d изпотяване ежедневни oullover top

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -6 %
BGN 22.24
Брой продукти
В магазина


Нова Без Ознаки
100% Сосема Нов
Материјал : 88 % Полиестер 12% Spandex
Големина на : Слободен Големина/една големина одговара S M( Азија M/L Големина)
Должина : 69cm/27.17"
Биста : 96-120cm/37.8"-47.24"
Половината : 87-110cm/34.25"-43.31"
Ракавот : 55cm/21.65"
Поради различни мерка начин, pls дозволува да имате грешка од 1-3cm за грешки, pls забележи.
Плаќање :
Плаќањето може да биде од Money bookers, Виза, Мастеркард, банкарски трансфер и western union.
Плаќањето е објавен само откако ќе се потврди на испорака.
Ве молиме да ја плати во рок од 5 дена по ред се става.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 3 работни дена после потврда на нарачката. Ако постои било одложување, ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
Обично ние ќе напишете пониска вредност и марк, како подарок или примерок да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ако сакате да направи било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо,или ние ќе ви ја испратиме стоката до адресата која сакате да ја оставите од редот на информации само.
1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3 Дена
3. Превозот Време :
15-30 Работни Дена Од Воздух Mail(повеќето земја), Слободни.
3-10 Работни Дена Од Express.
Големина на :
За големината ве молиме овозможи 1-50px се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 25px=0.39 инчен).
Боја :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање, за каква било причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Качулки, Свитшоты
Дължина ръкав(см):
Пълен
търговска марка:
BKYOGA
Яка:
О-Образно Деколте
Тип На Затваряне:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Полиестер, Ликра
Стил Ръкави:
Редовен
Подвижен Детайл:
Няма
Дебелина на:
Тънък
Тип:
Редовен
Вид На Модела:
Геометрична
Затворен:
No
Номер На Модела:
0330

Те също купуват с този продукт