.

.

Колела и кръгъл Диамант живопис Леопард Диамант живопис голяма котка Кристални украшения 5D Диамант кръст Бод ръчно изработени хоби

Колела и кръгъл Диамант живопис Леопард Диамант живопис голяма котка Кристални украшения 5D Диамант кръст Бод ръчно изработени хоби

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -44 %
BGN 14.37
Брой продукти
В магазина


Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.Полн Круг;2. Полн Плоштад .
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Б. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. В ве Молиме да се спречи децата од голтање. Г. број на секој дијамант ќе бидат испратени повеќе од потребни 20-30%. опис : Име на Производ : MHD DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Материјал : Круг смола дијамант 3. Пакување : Сите производи се во боја на кутијата 4. Длабоко дупчење област : 100% круг дијаманти. Тоа е полна со дијаманти везови 5. Дијамант : Круг дијамант (Ако y ou треба плоштадот дупчење, ве молиме оставете порака!) 6. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас. Ве молиме да ми кажете каков вид на дезени и големини ви се допаѓа, а ние ќе се прилагодите за вас, и да ви даде разумна цена, се добредојдени!
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве Молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам!
DIY дијаманти од Интернет исклучителна сликарство, за пријатели и роднини да се изразат. Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . Следете мојата продавница.
MHD Дијамант Везови ви Благодариме!

Подробности

Размер:
round-20x20cm, round-30x30cm, round-35x35cm, round-40x40cm, round-50x50cm, round-55x55cm, square-20x20cm, square-30x30cm, square-35x35cm, square-40x40cm, square-50x50cm, square-55x55cm
търговска марка:
MGD
Стил:
Европа
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Модел
Област Оклейки:
Пълен
Материал:
Смола
Брой цветове:
30-45
Форма:
Единична стая
Форма На Диаманта:
Кръг
Вид На Модела:
Домашни любимци
Рамка:
No
Име на продукта:
MGD Диамантена бродерия на кръстат бод
Приложимо Място:
Спалня, хол, офис, хотел, декориране
Тип Тъкани:
Платно
Diamond Материал:
Смола
Ромбовидная форма - по избор:
1-кръгли диаманти; 2-квадратни диаманти
Инструменти:
Остър джолан тренировки, твърда пластмаса, пинсети, Диамантена плоча
Попълнете област:
Пълен

Те също купуват с този продукт