.

.

Питър РЕН диамантена бродерия на кръстат бод лепкава пробиване Diamond фигура хол кръг пълен бродирана къпането на слонове

Питър РЕН диамантена бродерия на кръстат бод лепкава пробиване Diamond фигура хол кръг пълен бродирана къпането на слонове

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -34 %
BGN 10.64
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Петар рен Продавница
Петар рен дијамант везови крстот бод леплива дупчење Дијамант цртање дневна соба круг Целосна везени Капење слонови
Се препорачува причина
За Дијаманти
Се препорачува причина :
1.100% сосема нов
2.Ефтин (извор фабрика)
3.Реална слика (задоволат побарувачката)
4.Разни модели (заокружување)
5.Време на испорака (5-7 дена)
Производството Чекори
Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Круг дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно .
За Пакување
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
A : меур торба за пакување ефект show (Големина≤30x40cm) Б : Боја кутија за пакување ефект show (Szie>30x40cm)
Купувачот Коментари
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
2, Според боја код, изберете боја во чинија .
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
5. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.

Подробности

Размер:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 25*25cm, 35x35cm, 45*45cm, 55*55cm, 70*70cm
Стил:
Модерен
търговска марка:
Питър РЕН
Форма На Диаманта:
Кръг
Материал:
Смола
Форма:
триизмерно изображение
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Област Оклейки:
Пълен
Брой цветове:
30-45
Вид На Модела:
Домашни любимци
Външната Опаковка:
Опаковка кутии цвят или хартиени торбички
Комплекти за бродерия на кръстат бод вътрешна детайл :
частици смола, основна тъкан, чертежи, щипки, плоча,
Състоянието на кръстат бод :
Недовършен,нуждаеща се от теб ръчно изработени
Подходящ За :
битова Всекидневна, Спалня, Антре
Подарък За :
Приятели, семейство, рожден ден, празник, се преместили в нов дом
Инструменти:
пинсети, палет, Диамантена рисувани
Размера на диаманта :
0,25 см*0,25 см
Име :
Къпането на слонове
Подробна информация :
Мозайка пълно покритие на 100% с участието на
Опаковки от диаманти :
Всяка стая торба 220-240piece
Няколко атрибути размер :
Изберете, за да кликнете върху всеки размер

Те също купуват с този продукт