.

.

30шт 0.4 модул 0.75*5*5 mm motor червячная предаване / пластмасов пиньон/DIY toy accessories technology model parts 0. 4MW50. 8A

30шт 0.4 модул 0.75*5*5 mm motor червячная предаване / пластмасов пиньон/DIY toy accessories technology model parts 0. 4MW50. 8A

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -10 %
BGN 7.81
Брой продукти
В магазина

Материјал : пластични modulus : 0.4 дијаметар : за 4.9 мм должина : околу 4.9 mm дупка : 0.75 мм(тесни одговара 0.8 mm вратило) Забелешка : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-2mm грешка. За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не цел со информации за песната. ако ви требаат информации за песната,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
RC Parts & Ркц:
Серво Аксесоари
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
yuanmbm

Те също купуват с този продукт