.

.

Търговия на едро с метални носещи V913-15 за WL V913 2.4 G 4CH rc RC хеликоптер резервни части WLtoys Безплатна доставка

Търговия на едро с метални носещи V913-15 за WL V913 2.4 G 4CH rc RC хеликоптер резервни части WLtoys Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 17.60
Брой продукти
В магазина


v913 Додатоци :
Плаќање : да ја прифатиме ЗАЧУВАМ плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса пред да се платат. Превозот : 1)Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена од денот на исплата. 2)ве Молиме да обрнете внимание на Интернет да се провери цел број 3)Ако не ја прими пратката,ве молиме проверете ја вашата цел број и тогаш контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со текот на времето, да ви даде задоволителен одговор.

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Технически параметри:
Стойността на 10
За Тип Превозно Средство:
Хеликоптери
търговска марка:
ЦЗЯЦЗЯЛЕ
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Материал:
Метални
RC Parts & Ркц:
Начало Ос
Номер На Модела:
V913
Атрибути пълно с:
Аксиален Лагер
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Състояние:
100%Чисто Нов
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт