.

.

align trex 600E PRO Metal Shapely укрепване на плоча и скоба в събирането на H60B0 Trex 600 резервни части Безплатна доставка с проследяване

align trex 600E PRO Metal Shapely укрепване на плоча и скоба в събирането на H60B0 Trex 600 резервни части Безплатна доставка с проследяване

Оценки на купувача:

BGN 59.18
Брой продукти
В магазина


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Производ : Пакет : Настава : Спецификација : ●Погоден за Т-РЕКС 600 E ПРО.
●Сосема нов CNC метал засилување плоча и се подготвуваат ефикасно да се зголеми torsion stength на главната рамка, под екстремни 3 D маневар, што може силно да се почувствува својата цврста засилување од неговата структура. ●Снажен Засилување голема Заграда (R) x 1
●Снажен Засилување голема Заграда (L) x 1
●Штекер Јака Завртка x 8(M3x8)

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
търговска марка:
ALZRC
Номер На Модела:
изравняване на
RC Parts & Ркц:
Servos
Материал:
Пластмаса
За Тип Превозно Средство:
Хеликоптери

Те също купуват с този продукт