.

.

align trex 550-800 Tail Blade Clips H70T004XXW Trex 550 резервни части Безплатна доставка с проследяване

align trex 550-800 Tail Blade Clips H70T004XXW Trex 550 резервни части Безплатна доставка с проследяване

Оценки на купувача:

BGN 21.10
Брой продукти
В магазина


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Производ : Производ : Пакет : Настава : Спецификација : ●Погоден за Т-РЕКС 550/600/700/800.
●Материјал на Роторот Клипови за опашка ножеви се висока јачина композитни пластика челик, обезбедување на поголем областа за контакт помеѓу клип и ножот, не само што го зголеми своето земи арматура и ротација непречено, но, исто така, да се избегне гребење од роторот носителот на триење против сликарство површината на сечилото предизвикува очекува вибрации во лет. ●700 Опашка Сечилото Клипови x 16

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
търговска марка:
ALZRC
Номер На Модела:
изравняване на
RC Parts & Ркц:
Servos
Материал:
Пластмаса
За Тип Превозно Средство:
Хеликоптери

Те също купуват с този продукт