.

.

Безплатна доставка SA001 размер на болта M3x6mm 50 бр. / лот алуминиев кант шестограмен винт за RC играчки

Безплатна доставка SA001 размер на болта M3x6mm 50 бр. / лот алуминиев кант шестограмен винт за RC играчки

Оценки на купувача:

BGN 17.44
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот Гром големина M3x6mm 50pcs/многу Алуминиумски Копче Hexhead Завртка за РК играчки Опис Име : M3x6mm алуминиумски копче со завртки Материјал : алуминиум 50pcs торба Цената е за 1 торба. Раководител : хексадецимален копчето главата Тема : M3 стандард Други бои се достапни Ако ви треба друга боја и големина,ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака или контактирајте со нас. Материјал : Алуминиум Тип : копчето главата Должина : 6mm,8mm,10мм,12mm ект,може да се прилагоди со Дијаметар : М3 -Ние, исто така, има многу други видови, како М1.5/М2/М4..итн.Ако имате било какви посебни потреби,ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме- -Превозот : Цена : ние продаваат во нашата трговија на големо цена за поддршка на повеќе мали клиенти. -Howerver,повеќе квантитет,подобра понуда.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. -Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. -Во случај на објектот е дефектен,ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот,ние ќе се замени со нова. -Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ви благодариме!

Подробности

Цвят:
червено, лилаво, зелено, синьо, черно, оранжево
Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
RC Parts & Ркц:
Серво Аксесоари
Атрибути пълно с:
Монтаж
търговска марка:
Джокутон
Номер На Модела:
SA001
Актуализация На Части / Аксесоари:
Адаптер
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Дистанционно Управление
Принадлежности За Инструменти:
Надраскване
За Тип Превозно Средство:
Самолети
Материал:
Метални
Технически параметри:
Стойността на 10

Те също купуват с този продукт