.

.

5шт CNC сплав алуминиева серво рог 25Т за висок въртящ момент на стандартния серво MG995 MG996R MG946R RC модел автомобил робот, самолет, лодка

5шт CNC сплав алуминиева серво рог 25Т за висок въртящ момент на стандартния серво MG995 MG996R MG946R RC модел автомобил робот, самолет, лодка

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -37 %
BGN 11.04
Брой продукти
В магазина

CNC Легура на Алуминиум Серво Рог 25 T За 1/8 1/10 Скала RC Модел на Автомобил Робот Брод Авион Волан Рака Axial Savox Servos итн
Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.
100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Алуминиум Серво Рог 25 T Пакет : 5 Парчиња Карактеристики : ЦПУ машински за прецизност.Зголемена сила и прецизност Компатибилен со Towerpro,HSP, HD моќ,Futaba, Axial ,Savox ,Xcore,Стандард Servos Мотори, MG995 MG996 R MG946 R ,S3003 и Така на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help..com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Актуализация На Части / Аксесоари:
ръка
RC Parts & Ркц:
Серво Аксесоари
Технически параметри:
Стойност 2
За Тип Превозно Средство:
Самолети
търговска марка:
Хоббипарк
Принадлежности За Инструменти:
Категория Събрание
Материал:
Метални
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Servos
Номер На Модела:
34065-5
Атрибути пълно с:
Алуминиев Серво Рог

Те също купуват с този продукт