.

.

Mato 1/16 KV-1 метални звездички на задвижващите колела за henglong 3878 3878-1 1:16 RC KV1 tank model upgrade parts accesso

Mato 1/16 KV-1 метални звездички на задвижващите колела за henglong 3878 3878-1 1:16 RC KV1 tank model upgrade parts accesso

Оценки на купувача:

BGN 14.24
Брой продукти
В магазина


Реден Број : MT013 S
Опис : Mato метал sprockets за Henglong 3878-1 1 : 16 КВ-1 РК резервоарот
Оваа точка се користи со Mato метал песни заедно. Ние не можеме да ветување тоа може да се вклопат другите брендови добро.
Се користи за : Heng Долго 3878-1 KV-1 РК резервоарот
Пакување вклучува :
2 метал sprockets
Завртки
Слика детали :
Испорака :
1. Драги пријатели, ние ќе брод на стоките од страна на EMS, e Packet, FEDEX, DHL и сл. За различни земји ќе изберете различни превозот компании. Ако било кој од компаниите ја одбиете или се определи, ве молиме ги споделите со нас.
2.Ние може да се комбинираат предмети за да се спаси испорака трошоци, контактирајте со нас ако е потребно.
3. Забелешка : Ако вашата локација е во Јужна Америка земји, ве молиме бидете сигурни дека можете да го исчистите царинската со себе.Или ние може да ви препорачуваме да не го оставајте цел.
За жал, ние не сме одговорни за царинска такса, и ДДВ или било дополнителни даноци кои се вклучени.
Се враќа :
1. Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот(такси превозот се исклучени). Ве молиме контактирајте со нас за вашите врати барање. Ве молиме имајте предвид дека враќањето на барањето, нема да бидат прифатени ако ние се контактирани од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект. Физичко оштетување на било кој производот ја уништува производи гаранција.
2.Сите се враќа мора да се направи во својот orignal состојба и пакување.
3.Ве молиме да ни даде од 3 работни дена да ги испита врати на објекти и организира размена или наплата.
4.Било која стока се врати да ни неовластено ќе биде отфрлено. При враќање на производот, вие сте исто така задолжени за осигурување на врати објектот. Mato Штекер нема да бидат одговорни за било каква превозот загуба или оштетување од ваша страна. Не стоки ќе бидат прифатени за размена или да се вратат без одобрение.
5.Северна Америка клиенти можат да се вратат на нивните производи на нашиот агент во Канада, но не и во Кина, ние ќе побара од нашиот агент да ни помогне организира размена за вас.

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Актуализация На Части / Аксесоари:
Ступица Колела
RC Parts & Ркц:
Батерии-Липо
За Тип Превозно Средство:
Резервоар
търговска марка:
МАТО ИГРАЧКИ
Материал:
Метални
Номер На Модела:
MT013S

Те също купуват с този продукт