.

.

Безплатна доставка на Едро WL V913 резервни част на основната рама V913-28 за WLTOYS V913 70 2.4 G 4CH RC хеликоптер

Безплатна доставка на Едро WL V913 резервни част на основната рама V913-28 за WLTOYS V913 70 2.4 G 4CH RC хеликоптер

Оценки на купувача:

BGN 15.52
Брой продукти
В магазина


V913 RC хеликоптер делови. 100% Сосема Нов Пакување вклучува : Количина : 1 многу Превозот : Брод од страна на воздухопловната од Хонгконг. Тоа е фабричките резервни делови. Плаќање : да ја прифатиме ESCOW плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса пред да се платат. Превозот : Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена од денот на исплата. Ве молиме обрнете внимание на Интернет да се провери на цел број, Ако не ја прими пратката,ве молиме проверете ја вашата цел број и тогаш контактирајте со нас. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со текот на времето, да ви даде задоволителен одговор.
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Опашка моторни покрие V913-32 за WLTOYS V913 RC Хеликоптер US$ 12.50 /многу
10 групи / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Приемник V913-16 за WLTOYS V913 RC Хеликоптер US$ 17.20 /парче
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Опашката Мотор во Задниот Поклопец / Задниот Поклопец V913-31 за WLTOYS V913 RC Хеликоптер US$ 8.00 /многу
6 групи / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Главната рамка V913-28 за WLTOYS V913 70cm 2.4 G 4 CH RC Хеликоптер US$ 9.70 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Батеријата Носителот V913-26 за WLTOYS V913 70cm 2.4 G 4 CH RC Хеликоптер US$ 6.70 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Поврзете тока V913-04 за WLTOYS V913 RC Хеликоптер US$ 8.80 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Опашка сечилото V913-33 за WLTOYS V913 RC Хеликоптер US$ 8.00 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Рамнотежа стабилизатор V913-30 за WLTOYS V913 70cm 2.4 G 4 CH RC Хеликоптер US$ 13.80 /многу
10 групи / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Крошна / Глава покритие V913-27 за WLTOYS V913 70cm 2.4 G 4 CH RC Хеликоптер US$ 13.00 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови Клетки / Lipo Батеријата V913-25 за WLTOYS V913 70cm 2.4 G 4 CH RC Хеликоптер US$ 18.20 /парче
Бесплатен превозот на Големо WL V913 резервни делови за опрема за Слетување V913-24 за WLTOYS V913 70cm 2.

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
търговска марка:
ЮКАЛА
Номер На Модела:
V913
Материал:
Пластмаса
За Тип Превозно Средство:
Хеликоптери
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
Качество:
добре
Състояние:
чисто нов

Те също купуват с този продукт