.

.

15-инчов промишлен tablet PC-компютър със сензорен дисплей

15-инчов промишлен tablet PC-компютър със сензорен дисплей

Оценки на купувача:

BGN 608.00
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Спецификација
RAM меморија
DDR3,2 GB
HDD
32 GB
Пристаништа
1 * RJ45,4 * USB,1*VGA 1 *HDMI,1*принтер интерфејс,2*COM,и др.
Оперативен Систем
Windows 7/Windows 8
Мрежа
Lan,WAN,WIFI или 3 G
Аудио Звучници
2 X5 W јазик
TFT екран
TFT Дисплеј
TFT 15"
Сооднос На Контрастот
1300 : 1
Боја Резолуција
16.2 M
Осветленоста
250 CD/m2
Допир Технологија
Големина
15 инчен
Екран на допир за тип
Resistive/Capcitive десет точка на Екранот на Допир
Светлина Трансмисија
90%~92%
Допрете Активирање Сила
Помалку од 100g(прилагоди дозволено)
Издржливост
Нула-бесплатно; Повеќе од 50,000,000 допира во една локација, без неуспех.
Контролор Интерфејс
USB и RS232
Работа животната средина
Температура на чување
-20°C~60°C Работна температура
0°C~50°C Гаранција Една цела година
Формат на датотека и интерфејс вовед
Видео Формат
MPG,MPG-1,MPG-2,MPG-4,AVI,MP4,MOV,WMV,РМ,RMVB,итн.
FHD 1080 P Видео
YES
Формат На Слика
JPG, BMP,PNG,итн.
Текст
TXT
Аудио Формат
MP3,WAV
VGA Излез
1
HDMI ™ Излез
1
USB
YES ( два )
RJ45
1
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
Компанијата Информации
Пакување & Испорака
digital signage информации интерактивни допир киоск
digital signage информации интерактивни допир киоск
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Да почитувани клиенти :
1.Сите наши LCD киосци и екранот се тешки-должност изграден за нон-стоп јамка-играње видео
и слика 24 / 7 / 365. Тие се издржливи, стабилна, цврсти и тешки како една карпа.
2. Сите наши производи се оди преку 72 часа од висока температура стареење тест пред породувањето;
неисправни стапка е помалку од 0.1%.
3.Брзо,безбедно shippment услуга.
4.Гаранција : по Една цела година.
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
Како да поставите цел да се со нас на :

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
баджлеймишка
Номер На Модела:
KWP-150S
Тип:
Вграден Компютър
ПРОЦЕСОРА:
Intel J1800 2,41 Ghz
Контраст:
1000
Разделителна способност:
1024*768
Яркост:
450 кд / м2
IO:
2xCOM, 4xUSB, 1xLAN, 1xVGA, 1xHDMI
Съхранение:
SSD32 GB / 2 GB оперативна памет
OS:
Windows 7 / 8 / XP / Linux
Работна Температура:
Работна Температура
сензорен екран:
5 Тел Сензорен Екран
документ:

Те също купуват с този продукт