.

.

HDF 19-инчов безвентиляторный промишлен вграден КОМПЮТЪР, Intel Atom D525 Dual Core 1.86 GHz Industrie Panel PC на Windows 7/8, Linux System

HDF 19-инчов безвентиляторный промишлен вграден КОМПЮТЪР, Intel Atom D525 Dual Core 1.86 GHz Industrie Panel PC на Windows 7/8, Linux System

Оценки на купувача:

BGN 704.00
Брой продукти
В магазина

Опис На Производот
Модел
TPC-190 C
големина на екранот
AUO 19 инчи
Приказна површина
382.7*307.3 mm
Резолуција
1280*1024
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel NM70 голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ
Intel J1800 2.41 GHz
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7 /win8/linux
LAN
1*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
црна/siver
Моќност
100 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
6 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Примена
Компанијата Информации
Пакување & Испорака
- Обично, ние брод во рок од 2 работни дена по плаќање примате. Предмети купени по 12 : 00pm во петок, на одмор, или во текот на викендот ќе биде предаден во рамките на следниот работен ден.
- Ние нудиме како многу превозот опции како е можно, вклучувајќи DHL, UPS-от, EMS, Fedex и TNT, и др.
Гаранција
- Ако има некој дефект предизвикан од страна на стоки'own квалитет во рок од 30 дена, се врати стоката, размена на стоки или слободни поправи се достапни.
- Ако има некој дефект предизвикан од страна на стоки' сопствен квалитет во рок од 3 месеци, размена на стоки и слободни поправи се достапни.
- Ако има некој дефект предизвикан од страна на стоки' свој квалитет и без додаток на размена во рок од 3 години, слободни fix е на располагање.

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
баджлеймишка
Номер На Модела:
TPC-190C
Тип:
Вграден Компютър
ПРОЦЕСОРА:
Intel J1800 2,41 Ghz
Контраст:
1000
Разделителна способност:
1280*1024
Яркост:
450 кд / м2
IO:
2xCOM, 4xUSB, 1xLAN, 1xVGA, 1xHDMI
Съхранение:
SSD32 GB / 2 GB оперативна памет
OS:
Windows 7 / 8 / XP / Linux
Работна Температура:
Работна Температура
сензорен екран:
5 Тел Сензорен Екран
документ:

Те също купуват с този продукт