.

.

12-инчов IP65 стенен монтаж алуминиева промишлен панелен КОМПЮТЪР с термостойким 5-кабелен резистивен сензорен екран

12-инчов IP65 стенен монтаж алуминиева промишлен панелен КОМПЮТЪР с термостойким 5-кабелен резистивен сензорен екран

Оценки на купувача:

BGN 704.00
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Карактеристики :
1. Пред рамки алуминиум легура брусен метал занает, лесна дизајн, водоотпорен и dustproof
2. Индустриски LCD панел, широк агол на гледање, висока nits, вистинската боја.
3. Усвојување на мулти-поени PCAP екран на допир панел , високо чувствителни и брза реакција
4. Високи перформанси плоча, 7x24 континуирано работење.
5. Ултра-тенок пред рамки 3мм, идеален за вградена монтажа.
3мм ултра тенок индустриски компјутер datasheet :
Компанијата Информации
Зошто да изберете НИ за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР ?
Пакување & Испорака
- Обично, ние брод во рок од 2 работни дена по плаќање примате. Предмети купени по 12 : 00pm во петок, на одмор, или во текот на викендот ќе биде предаден во рамките на следниот работен ден.
- Ние нудиме како многу превозот опции како е можно, вклучувајќи DHL, UPS-от, EMS, Fedex и TNT, и др.

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
баджлеймишка
Номер На Модела:
KWP-120Б
Тип:
Вграден Компютър
ПРОЦЕСОРА:
Процесор Intel J1900 2 Ghz
Контраст:
1000
Разделителна способност:
1024*768
Яркост:
450 кд / м2
IO:
2xCOM, 4xUSB, 1xLAN, 1xVGA, 1xHDMI
Съхранение:
SSD32 GB / 2 GB оперативна памет
OS:
Windows 7 / 8 / XP / Linux
сензорен екран:
5 Тел Сензорен Екран
Работна Температура:
-25--75
документ:

Те също купуват с този продукт