.

.

всичко в един компютър 18,5 инча чрез WM8880 двуядрен Android 4.2 всичко в едно телевизора, КОМПЮТЪРА компютър

всичко в един компютър 18,5 инча чрез WM8880 двуядрен Android 4.2 всичко в едно телевизора, КОМПЮТЪРА компютър

Оценки на купувача:

BGN 720.00
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
За образование 18.5 инчен допир Сите во еден десктоп компјутер оперативен СИСТЕМ Windows7
Speicifications
Системот Модел QW-185 ПРОЦЕСОРОТ C1037 Intel(J1900 изборен) RAM/SSD 4 GB/32 GB(128 GB/500 GB опција) Систем Windows 7 /X86/10 Dispaly Екран 18.5 инчен екран на допир со Резолуција 1366*768 Контраст Од 1000 : 1 Светлината 450cdm2 Екран размер/Display област 16 : 9 Network Wi Fi 802.11 b/g/n Ethernet Поддршка Bluetooth Факултативна 3 G Поддршка надворешен 3 G USB dongle Inteface HDMI 1 VGA 1 USB Домаќин x 4 4 RJ-45 1 DC-DC влез RS232 1 Мултимедијални Видео MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н. 263,Х. 264,VC1,RV итн Аудио MP3/WMA/AAC, итн. Слика jpeg, jpg Други функции Безжичен глушец Поддршка Безжична тастатура Поддршка Зборуваат 3 Wx2 ( Стандард ), 5 Wx2 ( Изборен ) Камерата НЕ OSD Language Мулти јазик OSD операција Софтверска поддршка QQ/Facebook/мапа/e-mail/игри и така натаму
ПРОЦЕСОРОТ optionals : Core i3 додадете
Core i5 додадете
Core i7 додадете
Во комбинација на хардвер и софтвер решение за брза, сигурна испорака на digital signage содржина и континуирано
операција;
Играње кругови автоматски кога сили на .
Автоматско генерирање на играње листа/Мешани прикажување на видеа,слики и музика.
Поддршка shockproof и прашина доказ функција.
* Multitouch : 2 – 10 поени факултативна
* Време на одговор :
* Висока прецизност, минимална идентификација точка : 3мм x 3мм
* Светлина/ силна светлина пречки
* Анти-електромагнетни Пречки
* free-притисок на допир
Поддршка windows7&windows8 системи. Изгради-во Мини-КОМПЈУТЕР
Тоа е задолжително за Intel i3/i5/i7 (Android верзија не е задолжително)
Лесно WIFI мрежа систем за инсталација, без потреба за дополнителни ТОА, ѕид или безбедност конфигурации
Фабрика :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Апликации

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
баджлеймишка
Номер На Модела:
QW185
Тип:
Вграден Компютър
ПРОЦЕСОРА:
Intel Celeron C1037U/ J1900(Core i3/i5 / i7 по избор)
Контраст:
1000
Разделителна способност:
1366*768
Яркост:
450 кд / м2
IO:
1xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI,1xWIFI
Съхранение:
SSD32 GB / 4 GB оперативна памет
OS:
Windows 7 / 8 / XP / Linux
сензорен екран:
5 Тел Сензорен Екран
Работна Температура:
-25--75
документ:

Те също купуват с този продукт