.

.

468шт*15 мл матиран черен мат, бял, златен, сребърен стъклен флакон с капкомер e сок, етерично масло, бамбук на кутията

468шт*15 мл матиран черен мат, бял, златен, сребърен стъклен флакон с капкомер e сок, етерично масло, бамбук на кутията

Оценки на купувача:

BGN 392.00
Брой продукти
В магазина


1.Контактирајте Со Нас
1) За Поголема количина шишиња контактирајте ме и јас ќе ви даде најдобра можна цена .Оваа цена е само за референца.
2) Секое прашање ,Pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме да ви одговори во рок од 1-12hours ПОБРЗО (од понеделник до недела )
3) Ние имаме дел во акции кои може да се нареди секое време.
2.Производ Детали :
а) 15ml сино ,жолто ,јасно ,зелена ,мат јасно ,розова ,виолетова ,мат црна , портокалова ,пурпурна ,црвено бела ,Златна ,Сребрена Боја стаклени шишиња со бамбус капа за да изберете .
Природни Јасно ,Килибар ,Сина ,Зелена боја
Forsted Јасно ,Килибар ,Сина ,Зелена боја
Coatting Пурпурна Розова Боја Црна, Црвена Боја
Мат Црна ,Бела ,Црвена ,Виолетова,Розева,Портокалова боја

Злато ,Sliver Шишиња
б) капаци
В)Стакло Pipette за избере
d) Други бои може да custozmied proudce .
3.Поврзани Производи (Бамбус Тегла за Козметика C ream )
4.Екстра Servic Печатење на Екран /топол печат логото на шишиња avaliable
5. Нашите Услуги
6.Пакување
7.Како да се цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
8.Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
9.Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Подробности

Технически характеристики:
15 мл
Материал:
Стъклени Бутилки
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
15ml
Номер На Модела:
Стъклени бутилки етерично масло 15 мл
Име:
30 мл стъклени бутилки етерично масло
Използването на:
Грижи за кожата / Essentail Oil / E-liquid/Eye Cream / Cosmetics Packing
Обемът на:
5 мл 10 мл 15 мл 30 мл, 50 мл, 60 мл 100 мл 120 мл 150 мл за избор на
материал бутилки:
Стъкло
Материал На Капака:
пластмаса + бамбук
цвят на капака:
естествен бамбук
цвят на бутилки:
Амбър, прозрачен, син ,зелен и черен мат /бял /Custozmied всеки цвят
MOQ:
468шт
Форма:
Кръг
Обувки за обслужващия персонал:
Ситопечат/горещо щамповане /гравиране на лого за бутилки/покрива

Те също купуват с този продукт