.

.

100 бр Безплатна доставка 1.2 мл прозрачна златна капачка пластмасова тръба, масло за устни празна опаковка бутилка прозрачен блясък за устни тръба балсам за устни ко

100 бр Безплатна доставка 1.2 мл прозрачна златна капачка пластмасова тръба, масло за устни празна опаковка бутилка прозрачен блясък за устни тръба балсам за устни ко

Оценки на купувача:

BGN 71.98
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот :
Производи вклучуваат : Земете капакот на мала четка+ Шише + внатрешноста на приклучок
Материјал Капа : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Материјал Шише : пластични ГЛАСАЧКО место
Капацитет : 1.2 g/ml
Големина : 1.2 g/ml (Дијаметар : 10мм,Високи : 43mm, Тежина : 10g )
УПОТРЕБА : Пакување усна нафта и маскара, итн
Купи сега, подароци, шприцеви,
Шишето е Не-Токсични,со висок квалитет,
Имаме многу други козметички шишиња,Добредојдени да ја Разгледате нашата продавница
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
1.2g/ml
търговска марка:
LXPACKING CO
Номер На Модела:
Бутилка масло устните 1.2 г/мл е
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Ясна Яснота На Мисълта Глоден
Размер:
1.2g/ml

Те също купуват с този продукт