.

.

500 броя 3024x4mm средни кафяви коса удължаване на медни микро перли не расклешенных плоски мини-евро микро пръстени брави

500 броя 3024x4mm средни кафяви коса удължаване на медни микро перли не расклешенных плоски мини-евро микро пръстени брави

Оценки на купувача:

BGN 14.37
Брой продукти
В магазина


Различни компјутерски екран резолуција , бојата разликата помеѓу слики и вистинските стоки е неизбежна.
Ако вие сте многу picky за бои, ве молиме размислете два пати пред да плаќаат за цел , ви благодариме : -)
Основни Информации Не Разгореа Директно Рамен Крајот Бакар Микро Прстени Монистра Мини Брави Цевки АКЦИИ Боја : Црна 1#, Темно кафена 3#, Средни браун 5#, Светло кафеава 11#, Русокоса 13#, Темно руса 8#, Средни русокоса 6# АКЦИИ Големина : 3мм надвор diameterx 2.4 mm внатре дијаметар 4mm x висина на Минималната Количина : 200 парчиња по многу на Неговата Функција : МИНИ Бакар брави се користи за пред-врзани јас совет екстензии за коса
Фотографии од која Нема Разгореа Директно Рамен Крајот Бакар Микро Прстени Монистра Мини Брави Цевки
Црна 1#
Темно Кафеава 3#
Медиум Браун 5#
Светло Кафеава 11#
Русокоса 13#
Темна Руса 8#
Медиум Русокоса 6#

Подробности

Цвят:
Средно Кафяво, Черно, Тъмно Кафяво, Светло Кафяво, Светло, Тъмно Кафяво, Среден Светъл
Тип Елемент:
Звена, Пръстени И Тръби
Материал:
Мед
Брой:
500шт/бутилка
Номер На Модела:
Косата Медни Микро Перли
Размер:
3.0x2.4x4mm
Име на продукта:
Косата Медни Микро Перли
Цвят на продукта:
Средно Кафяв 5#
Външен диаметър:
3.0 мм
Вътрешен Диаметър:
2,4 мм
Дължина:
4.0mm
Брой:
500 броя в партията
срок на доставка:
От 1 до 2 РАБОТНИ дни
Материал:
Мед
Размер:
3.0mm x 2.4mm x 4.0mm

Те също купуват с този продукт